Ionizátor vzduchu do auta

413/CER
Neohodnotené
Predstavujeme vám špeciálny ionizátor do auta, ktorý je vhodný na udržiavanie stálej sviežosti počas jazdy v aute. Zapája sa do zásuvky autozapaľovača. Jedná sa o úplne unikátny prístroj, ktorý neutralizuje nepríjemné pachy, dym, prach a iné kladne nabité ióny produkciou negatívne nabitých iónov.

€10,89
Kategória: Auto Gadgets
Záruka: 2 roky

Zvoľte variant

 • Farba: Červená
  • Kód: 413/CER |
  • Skladom (1 ks)
  €10,89
     
 • Farba: Modrá,
  • Kód: 413/MOD |
  • V externom sklade
  €10,89
     
 

Ionizátor vzduchu do auta Predstavujeme vám špeciálny ionizátor do auta, ktorý je vhodný na udržiavanie stálej sviežosti počas jazdy v aute. Zapája sa do zásuvky autozapaľovača. Jedná sa o úplne unikátny prístroj, ktorý neutralizuje nepríjemné pachy, dym, prach a iné kladne nabité ióny produkciou negatívne nabitých iónov. Zatiaľ čo čističe vzduchu nečistoty zachytávajú, ionizátory ich odpudzujú. Urýchľujú zhlukovanie a sedimentáciu prašných častíc z ovzdušia. Elektrickými silami ich navyše odpudzujú, takže sa častice zachytia na najbližších plochách. Výsledkom je výrazné zníženie koncentrácie respirabilného prachu vo vnútornom ovzduší. Výhodou tohto ionizátoru je tiež úplne bezhlučná prevádzka a produkcia malých záporných iónov.
Špecifikácia:
- Odstraňuje dym a zápach
- Generuje milióny záporných iónov
- Vďaka svojej veľkosti ho možno ľahko zastrčiť do cigaretového zapaľovača
- Povrch je hladký a ľahko sa uchopí
- Funkcia upozornenia: osvetlenie neónom
- Napájanie: 12 V
- Spotreba energie: 0,6 W
- Negatívne ióny: 130000 iónov / cm
- Produkcia ozónu: < 0,04 ppm
- Rozmery: 22,5 x 85 mm
- Hmotnosť: 35 g
- Materiál: hliníková zliatina Farba: Modrá

Podobný produkt

 • Digitálny tester kvality vody TDS
  TDS meter/tester je prístroj určený na základný test vody - zisťovanie celkového množstva rozpustných látok (Total Dissolved Solids) vo vode (minerály, soli, kovy, katióny, anióny atď).

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ