Novinka

Koberce, textil

5468
Neohodnotené

FORMULA D vďačí za svoju výnimočnosť enzýmom vytváraným aktívnymi baktériami, ktoré odstraňujú nepohodlné nečistoty.

FORMULA D vďačí za svoju výnimočnosť enzýmom vytváraným aktívnymi baktériami, ktoré odstraňujú nepohodlné nečistoty. Zaisťuje čistotu a sviežosť Vašich odevov, materiálov a krytín a pritom sa stará o ich farby. Je to najlepšia voľba pre tých, ktorí si zakladajú na vysokej čistote prania plnej sviežosti. Neobsahuje chlórové bielidlá. Je jemná ako pre biele, farebné, tak i tmavé látky.

Neutralizuje zápachy, pomáha zmäkčovať látky a navracať im živé farby. Inovačne kvapalný prípravok odstraňuje ťažko prístupnú špinu a prach. Materiálový povrch pôsobí ako nový.

 


  • do 2 dní
€18
Kategória: Bio drogéria
 

Spôsob použitia:

Formula D je koncentrovaný produkt. Rozrieďte ho studenou vodou. Na dosiahnutie lepšieho výsledku odporúčame vysať prach z povrchu pred čistením a po čistení a vysušení. Pre materiálové povrchy odporúčame vykonávať skúšku na malom povrchu.

Strojovo:

Naplňte roztokom nádržku v tepovacom vysávači. Používajte v súlade s návodom výrobcu zariadenia. Ak je krytina silno znečistená, nechajte pôsobiť niekoľko minút. Potom zotrite.

Manuálne:

Rozrieďte a pretrepte, čím vytvoríte trvalú a pevnú penu. Zmes vtierajte mäkkou kefkou v smere vlákien. Prekefujte v protismere vlákien. Nechajte jednu hodinu schnúť. Povysávajte.

Čistenie škvŕn:

Nakladajte roztok pomocou rozprašovača, čím škvrnu zvlhčíte. Očistite kefkou alebo suchou handričkou. Pozbierajte nadmerné množstvo roztoku. Počkajte až uschne. Ak je to nevyhnutné, opláchnite čistené miesto čistou vodou.
Spotrebná lehota takto pripraveného výrobku je asi 30 dní.

10 - 15 ml na 1 liter.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu BM classic spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ