Novinka

Všetky povrchy, sklo, sanita

5456
Neohodnotené

Čistí všetky povrchy, sklo a sanitárne zariadenia.

Formula A sa osvedčí pri čistení povrchu každého druhu. Ideálne sa hodí na čistenie podláh, záchodových mís, pisoárov, drezov, vodovodných batérií, skiel ap. Bez ohľadu na to, či utrieme písací stôl, zrkadlo, vaňu - nezanechá nežiadané šmuhy. Prostriedok znižuje klzkosť nášľapnej vrstvy a odstraňuje nepríjemný zápach. Ak budete pravidelne vlievať použitý roztok univerzálna Formula A do pachových uzávierok, zabránite vzniku nepríjemného zápachu. Neutrálne PH chráni citlivé povrchy ako mramor alebo keramika.

Pravidelné používanie podporuje tvorbu organickej ochrannej vrstvy, ktorá systematicky bojuje s mikróbmi vo Vašej domácnosti.

Rozriedený prípravok je pre Vašu pokožku absolútne nezávadný.

Formula A obsahuje patentovanú technológiu MicroAdvanced ™, čo znamená výťažok z bohatstva prírodných čistiacich baktérií. Práve ich pričinením PIURIF vykonáva divotvorné veci.


  • do 2 dní
€22
Kategória: Bio drogéria
 

Spôsob použitia:

Formula A je koncentrát. Rozrieďte ho studenou vodou.(Najlepšie destilovanou)

10 - 15 ml na 1 liter.

Povrchy:

Rozrieďte prostriedok v rozstrekovaču zo škály PIURIF. Rozstreknite roztok na čistený povrch. Utrite handričkou, hubou, kefou, škrabákom alebo mikrovláknom. Ak je potrebné, opláchnite.

Podlahy:

Prostriedok rozrieďte. Naneste rukou alebo hubkou / handričkou. Ak je potrebné, opláchnite. Ak je podlaha silne znečistená, prostriedok použite, na chvíľu ponechajte a pretrite. Pozbierajte nadmerné množstvo roztoku. Spláchnite.

 

Spotrebujte do 30 dní od nariedenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu BM classic spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ