Kešu

Kešu sú chutné orechy s kopou pozitívnych účinkov na ľudské zdravie. Kešu oriešky obsahujú účinné látky, ktoré blahodarne vplývajú na trávenie, imunitu, srdcovocievny systém a a ešte aj na vlasy a nechty…

Kešu orechy sú chutnou “náhradou“ slaných čipsov, tyčiniek a podobných maškŕt. Vďaka kešu orechom viete zredukovať aj svoju hmotnosť, vylepšiť si trávenie, odstrániť z tela vysoký cholesterol a podobné zdravotné „vychytávky“. Kešu orechy, ktoré majú pozitívne účinky na zdravie sú len tie, ktoré sú nesolené. Takže keď si ich budete kupovať, tak dávajte pozor, čo sa píše na príbalovom letáku. Pokiaľ máte radi solené kešu orechy, to si už rovno kúpte aj tie čipsy…

 
 • Radiť podľa:
 • 8 položiek celkom

Stránka 1/1

 • Kešu orechy BIO Wolfberry 100 g
  Neohodnotené
  Kešu orechy Wolfberry BIO 100 g . Vynikajúci nepražené a nesolená pochúťka ako k priamej konzumácii , tak na varenie a pečenie .
  €2,71 (–9 %)
  €2,46
 • Pikantné kešu indické, pikantné BIO , 80g, lifefood
  Neohodnotené
  To pravé pre milovníkov kvalitného kari korenie! Vydajte sa do Indie s kešu orechmi marinovaných v kari! Indické kešu sú lahodné raw kešu orechy marinované v omáčke z karí, kokosu a...
 • Kešu pražené solené Medium Wolfberry 250g
  Neohodnotené
  Kešu pražené solené Medium 250g . Vynikajúci pražená a solená pochúťka ako k priamej konzumácii , tak na varenie a pečenie .
 • Kešu celé W240 medium Wolfberry 250g
  Neohodnotené
  Kešu celé   Medium 250 g . Vynikajúci nepražené a nesolená pochúťka ako k priamej konzumácii , tak na varenie a pečenie .
 • Kešu pražené solené Medium Wolfberry 500g
  Neohodnotené
  Kešu pražené solené Medium 500g . Vynikajúci pražená a solená pochúťka ako k priamej konzumácii , tak na varenie a pečenie .
 • Kešu celé W240 medium Wolfberry 500g
  Neohodnotené
  Kešu celej Medium 500 g . Vynikajúci nepražené a nesolená pochúťka ako k priamej konzumácii , tak na varenie a pečenie .
  €12,28 (–9 %)
  €11,16
 • 55644 kesu orechy bio 500 g wolfberry 55644
  Neohodnotené
  Kešu orechy Wolfberry BIO 5 00 g . Vynikajúci nepražené a nesolená pochúťka ako k priamej konzumácii , tak na varenie a pečenie .
  €13,86 (–9 %)
  €12,60
 • Kešu orechy BIO Wolfberry 22.68 kg
  Neohodnotené
  Kešu orechy Wolfberry BIO . Vynikajúci nepražené a nesolená pochúťka ako k priamej konzumácii , tak na varenie a pečenie .
Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ