Lieskové

Lieskový orech rozhodne patrí medzi zdravé potraviny. Veľa vedeckých výskumov svedčí o veľkej prospešnosti orechov. Orechy obsahujú veľké množstvo prospešných látok.

Pomáhajú bojovať proti obličkový kameňom – častá konzumácia lieskových orieškov, najlepšie ráno má blahodárny vplyv na prevenciu  proti obličkovým kameňom a  zlepšujú  výsledok ich liečenia.

Cukrovka – pretože obsahujú len malé množstvo sacharidov, a zároveň sú dobrým zdrojom energie, (obsahujú 50-60% zdravých tukov )sú výborným spestrením v strave diabetikov a tiež dobrá prevencia proti cukrovke.

Dodávajú veľké množstvo energie – Telo nielen že obohatia o vitamíny a minerály ale nenasýtené zdravé tuky sú skvelým zdrojom energie športovcov pre ľudí oslabených chorobou a pre tehotné ženy.

Dalšie blahodárne účinky liesky:
Používajú sa tiež ako súčasť čajov s močopudným účinkom a upokojujú kŕče hladkého svalstva.

Zdravé sú aj listy z liesky – tie používajú sa aj v medicíne pomáhajú pri kŕčových žilách a hemoroidoch sa aplikuje nálev z listov na postihnuté miesta.

 
 • Radiť podľa:
 • 8 položiek celkom

Stránka 1/1

 • 55386 arasidy prazene solene 250 g medium 55386
  Neohodnotené
  Arašídy pražené solené Wolfberry 250 g. Vynikajúce slané oriešky, ktoré dodávajú organizmu nielen energiu, ale aj celý rad vitamínov a minerálov.
 • Arašidy lúpané Medium Wolfberry 500g
  Neohodnotené
  Arašidy lúpané Medium 500 g . Nepražená nesolená pochúťka obsahujúca celú radu vitamínov a minerálov .
 • Lieskové orechy BIO Wolfberry 100 g
  Neohodnotené
  Lieskové orechy Wolfberry BIO 100g sú dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vitamínov rozpustných v tukoch. Nepražené, nesolené, v BIO kvalite.
  €2,24 (–9 %)
  €2,04
 • Lieskové oriešky Medium Wolfberry 250g
  Neohodnotené
  Lieskové orechy Medium 250g sú dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vitamínov rozpustných v tukoch. Nepražené, nesolené.
 • lieskove jadra nelupane natural 500 g medium 1493190851
  Neohodnotené
  Lieskové orechy Medium 500g sú dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vitamínov rozpustných v tukoch. Nepražené, nesolené.
 • Lieskové oriešky Medium Wolfberry 500g
  Neohodnotené
  Lieskové orechy Medium 500g sú dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vitamínov rozpustných v tukoch. Nepražené, nesolené.
 • lieskove jadra nelupane natural 1 kg medium 1493191296
  Neohodnotené
  Lieskové orechy Medium 1kg  sú dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vitamínov rozpustných v tukoch. Nepražené, nesolené.
 • index
  Neohodnotené
  Lieskové orechy Medium 25kg  sú dobrým zdrojom nenasýtených mastných kyselín, bielkovín a vitamínov rozpustných v tukoch. Nepražené, nesolené.
Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ