Kyselina hyalurónová - odstráni vrásky a omladí pleť

Cítite sa stále mlado a napriek tomu na svojej pleti pozorujete prvé vrásky?
Nezúfajte.
Máme pre vás spôsob, ako s nimi zatočiť. Za tvorbou vrások podľa odborníkov stojí najmä úbytok kyseliny hyalurónovej v pleti.
Pokiaľ ju pleti znova dodáte, pocítite doslova omladenie pokožky počas pár týždňov.
Vo vysokej koncentrácii, pritom však ľahko vstrebateľnú, obsahujú kyselinu  hyalurónovú aj Všetky séra kozmetiky Dr. Entner.

 


intro-nanoderm-ha

 

Príčiny prejavov starnutia pleti vyvoláva celý rad zmien štruktúr tvoriacich tvár. Na vzniku vrások sa však vo veľkej miere podieľa predovšetkým strata kyselinyhyalurónovej, ktorá je v pleti prirodzená a funguje ako výplň pokožky.
"S pribúdajúcim vekom každému z nás množstvo kyseliny hyalurónovej v koži ubúda.
Zatiaľ čo v detskej pleti jej nájdeme jedno percento, v koži šesťdesiatnika znej zostáva už len jedna stotina percenta. Kyselina hyalurónová je pritom základnou substanciou pri tvorbe buniek a k jej unikátnym vlastnostiam patrí schopnosťviazať vodu, a to až na štyroch tisíc násobok jej vlastnej váhy, "uviedol renomovaný plastický a estetický chirurg MUDr. Michael Entner a dodal,že so stratou kyseliny preto dochádza logicky ku vzniku vrások, ktorým nezabráni sebalepšia pitný režim.
Našťastie existuje jednoduchý spôsob, ako kyselinu hyalurónovú telu navrátiť. Obnoviť hydratáciu pleti je možné ľahkým nanášaním vysoko koncentrovaného séra nízkomolekulárnej kyseliny hyalurónovej z kompletnej rady kozmetiky Dr. Entner, pri ktorej vývoji MUDr. Entner zúročil roky praxe na prestížnych zahraničných klinikách.
Kozmetické prípravky mnohých iných firiem taktiež obsahujú kyselinu hyalurónovú. Jej množstvo je však v týchto prípravkoch buď nízke, alebo sa pre jej aplikáciu zbytočne využívajú invazívne metódy.

 

Náš tip:

100% čisté sérum kyseliny hyalurÓnovEJ Dr. Entner

Hlboko hydratujúce čisté sérum proti starnutiu pleti zjemňuje ošetrovanú kožu, obmedzuje tvorbu vrások a stimuluje tvorbu a rast nových buniek. Navyše poskytuje neprekonateľnú hydratáciu pokožky. Prípravok neobsahuje žiadne parfumy ani parabény. Po použití je pleť okamžite hladká, elastická a mladšia.

Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ