Nové výrobky Dr.ENTNER

Predstavujeme Vám novinky v sortimente Dr.Entner

Kyselina hyalurónová
 - NANODERM
 HA 
Čisté sérum nanomolekulárnej kyseliny hyalurónovej


Naše veľmi obľúbená kyselina hyalurónová zostáva rovnaká. Zmenili sme len názov, aby sme zdôraznili unikátnosť našej kyseliny hyalurónovej, ktorá obsahuje 80% nanomolekulárnej kyseliny hyalurónovej - molekulová váha 10-15 tisíc Daltonov, ktorá je podstatne účinnejšia než normálne používané hyalurónovej kyseliny o molekulovej váhe 1.5- 2 miliónov Daltonov.

viac...

 

Spevňujúci krém


S pribúdajúcim vekom v dôsledku postupne sa znižujúca hladiny hormónov ovplyvňujúcich telesný metabolizmus v kombinácii so zemskou príťažlivosťou, dochádza okrem iného k viditeľným zmenám kože a podkožia. Tieto zmeny sú spôsobené znížením elasticity kože a jej závesného aparátu, vyvolané hlavne úbytkom kyseliny hyalurónovej, znížením kvality kolagénu a rozvolňováním vlákien závesného aparátu kože. Najnovšie štúdie ukazujú veľmi pozitívny vplyv na zlepšenie kvality pleti, pokožky a kože pri použití látok obsiahnutých v morských řasách- najintenzívnejšie pôsobí červená morská riasa a už dlhšiu dobu známa spirulina, ktoré sa odporúča aj ako potravinový doplnok pre svoj vysoký obsah minerálov, vitamínov a antioxidantov . Dr Entner, odborný poradca kozmetiky Dr. Entner, ktorá využíva najnovšie rastlinných výťažkov na výrobu vysoko účinných a nealergizujúci prípravkov, vyvinul spevňujúci krém založený na kombinácii sójových isoflavonidů, karnitínu, kofeínu, s vysokou koncentráciou výťažku z červenej morskej riasy a morských baktérií spiruliny platensis . Ako prakticky vo všetkých preparátoch kozmetiky Dr. Entner je nosičom týchto látok nanomolekulárnej kyselina hyaluronová. Jedinečná kombinácia a vysoká koncentrácia účinných látok vedie k rýchlemu a viditeľnému spevnenie pleti a pokožky, zlepšenie jej celkovej kvality a zvýšenie hydratácie. Klinické štúdie ukazujú 68% viditeľné zlepšenie po 14 dňoch a až 75% zlepšenie po 4 týždňoch pri pravidelnom používaní spevňujúceho krému.

Spevňujúci krém Dr. Entner sa odporúča používať 2x denne v miestach s ochabujúcu pokožkou a kůží- tvár, krk, dekolt, paže atď .. Je vhodný pre všetky typy pokožky.

viac...

 

Celulit forte krém

Ďalšou novinkou kozmetiky Dr. Entner je proticelulitidový krém Celulita forte, ktorý pozitívne ovplyvňuje už existujúce celulitídu a zabraňuje vzniku celulitídy nové. Celulitída je typickou zmenou kože postihujúce hlavne ženy (hormonálne vplyvy, zvýšená retencia vody, iný závesný aparát kože ako u mužov) a postihuje ženy čoraz mladší - nie sú výnimkou už 13-15leté dievčatá. Bolo však preukázané, že zlepšenie cirkulácie krvi v koži a podkoží zabraňuje tvorbe celulitídy a zlepšuje kvalitu kože celulitídou už postihnutých. Jednou z najúčinnejších látok zlepšujúcich mikrocirkuláciu je kofeín. V kréme Celulita forte kombinujeme vysoké percento prírodného kofeínu s karnitínom, lecitínom a spirulinou, okrem ďalších účinných látok, ktoré zvyšujú aj lymfatickú cirkuláciu a tak zabraňujú retenciu vody. Ako u všetkých prípravkov kozmetiky Dr. Entner je aká súčasťou krému Celulita forte nanomolekulárnej kyselina hyaluronová, ktorá nielen zlepšuje prienik látok do kože a podkožia, ale tiež urýchľuje tvorbu kolagénu a elastínu. Klinické štúdie ukazujú priemerné zlepšenie celulitídy pri použití krému Celulita forte o 40%, zreteľné zlepšenie mikrocirkulácie, úbytok zadržiavanej vody v koži a zároveň celkové zlepšenie kvality kože. Krém Celulita forte je vhodný pre všetky typy pokožky.

Nanáša sa 2 - 3x denne na postihnuté oblasti a výsledky sú patrné priebehu niekoľkých týždňov. Ako ostatné výrobky kozmetiky Dr. Entner krém Celulita forte nie je konzervovaný parabény a je dermatologicky testovaný.

viac...

 

Le Argil sérum

Tretí novinkou kozmetiky Dr. Entner je sérum Le Argil, ktoré obsahuje kombináciu 2 polypeptidov blokujúcich nervové synapsie v podkožných svaloch a účinkujú podobne ako botulotoxín, ale s trochu menšou intenzitou. Pri ich pravidelnom používaní sa zmenšuje hĺbka mimických vrások až o 50% a podstatne sa znižuje tvorba vrások nových. Nosičom týchto látok je ako u všetkých výrobkov kozmetiky Dr. Entner nanomolekulárnej kyselina hyaluronová.

Sérum Le Argil je vhodné používať 2x denne a je ho možné použiť na každý typ pleti a pokožky. Le Argil je sérum nielen k používaniu medzi jednotlivými injekciami botulotoxínu, ale je vhodné aj pre tých klientky a klientov, ktorí botulotoxín nepoužívajú či pre tých, ktorí ho ešte používať nechcú. Ako vždy najlepšie je však prevencia a preto je vhodné začať používať sérum Le Argil pri objavení sa prvých mimických vrások. Navyše kyselina hyaluronová intenzívne hydratuje a zjemňuje ošetrovanú pleť. Sérum Le Argil sa aplikuje v oblasti mimických vrások na čele, v oblasti vejáriky okolo očí, ale aj na krku a dekoltu. Jeho účinok možno ešte zvýrazniť kombináciou so spevňujúcim krémom Dr. Entner.
Sérum Le Argil bolo dermatologicky testované a neobsahuje konzervanty typu parabénov.

viac...

 

Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ