Slnko zvýrazňuje vrásky. Nepodceňujte letnú starostlivosť o pleť!

Vysoké letné teploty, morská soľ, opaľovanie a škodlivé UV žiarenie dávajú našej pokožke poriadne zabrať. Preto by sme s dôkladnou starostlivosťou o pleť rozhodne nemali váhať. Základom je intenzívna hydratácia, ktorú pleti dodá napríklad kyselina hyalurónová. Vyskúšajte kozmetiku, ktorá ju v dostatočnom množstve obsahuje. Vaša koža to bezpochyby ocení a vrásky pomaly zmiznú.

Pleť je od slnka a vetra napätá, vysušená a na perách popraskaná. Ak jej navyše chýba vlaha, počítajte s problémami vo forme podráždenia, začervenania a nakoniec vzniku nových vrások. Základom je teda dostatočná hydratácia. Ide o oživenie pokožky a doplnenie potrebných tekutín. Vďaka tomu získa koža pružnosť, elasticitu a jas. Rozhodne nepoužívajte v letných dňoch mastné a ťažké krémy. Ľahké hydratačné prípravky a séra vašu pleť lepšie zavlažia. Jedinečné hydratačné účinky ponúka Hyaluronic sérum so skvalénom. Je to vďaka vysokej koncentrácii kyseliny hyalurónovej a jej schopnosti viazať na seba vodu. Vysoko hydratačné sérum má navyše silné antikarcinogénne účinky, pomáha pri popáleninách a ekzémoch a dokonale regeneruje pokožku po opaľovaní. Sérum navyše účinne a efektívne vyhladzuje jemné i stredne hlboké vrásky a aktivuje proces obnovy kolagénových vlákien. Vyskúšajte ho a nebudete ľutovať.

aktuality-zena-a-plaz
Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ