Voda z filtra MTC 10

Voda z filtra MTC 10 je kvalitnejšia a chuťovo lepšie ako väčšina balených vôd!

Filtr02

Priaznivá kvalita a cena:

Vodné filtre MTC 10 boli laboratórne overované v príslušných poverených hygienických staniciach, potrebné atesty sú k dispozícii.
Filtre vyhovujú platným hygienickým predpisom, a to aj tým najnovším, ktoré boli vytvorené vo vzťahu k Európskej únii (zákon č 258/2000 Zb, vyhl. Č.37 / 2001 Zb., Vyhl. Č. 38/2001 Zb.)

Vodný filter MTC 10 je kvalitný uhlíkový filter českej výroby, ktorý spĺňa všetky moderné požiadavky a s ktorým budete zaručene spokojní!
Filter MTC 10 je už na slovenskom trhu dobre zavedený a vďaka svojim praktickým vlastnostiam a dobrej cene má mnoho priaznivcov.
Oproti konkurenčným vodným filtrom iných zahraničných výrobcov, ktoré vykazujú podobnú účinnosť filtrácie, je vodný filter MTC 10 výrazne lacnejšie!
Navyše cena 1 ks náhradné filtračné vložky do filtra MTC 10 so životnosťou cca 3 mesiace je o mnoho nižšia ako cena náhradných náplní do filtrov iných výrobcov! To znamená, že na filtri MTC 10 veľmi ušetríte!


Vodný filter MTC 10 je praktický:

Žiadna zbytočná manipulácia s nádobami ako u mnohých iných filtrov!
Vodný filter MTC 10 je v súčasnej dobe vôbec jediný batériový vodný filter na slovenskom trhu!
Inštaluje sa priamo na vodovodnú odvodnú rúrku, takže Vám nezaberie žiadny priestor a jeho ovládanie je veľmi jednoduché.
Zo strany filtra je umiestnený praktický prepínač, ktorým určujete, či z filtra potečie neupravená voda priamo z vodovodu alebo upravená cez filter.

Naši zákazníci sú veľmi spokojní!


Keby Vám filter náhodou nepasoval ...

Filter MTC 10 je síce možné nainštalovať na každú bežnú odvodnú vodovodné hubicu s vnútorným alebo vonkajším závitom, ale ak si nie ste úplne istí, že filter bude pasovať aj Vám, môžeme Vás upokojiť!
Ak si filter MTC 10 kúpite a nebude náhodou pasovať na Vašu vodovodné hubicu, najprv nás kontaktujte  a potom ho nepoškodený (do filtra nesmie byť pustená voda!) V pôvodnom balení do 3 pracovných dní od prevzatia odošlite späť a my vám vrátime celú cenu objednaného tovaru bez ceny poštovného!


Jednoduchá údržba:

Okrem výmeny filtračnej vložky (cca 1x za 3 mesiace) nevyžaduje ďalšiu údržbu.


Dlhá životnosť:

Vodné filtre MTC 10 sú prakticky bezporuchové a budú Vám dobre slúžiť mnoho rokov!


Ďalšie výhody používania vodného filtra MTC 10:

* Zlepšenie pitnej vody z hľadiska prevencie zdravia (dlhodobé pitie chlórovanej vody poškodzuje zdravie),

* Zlepšenie ekológie (problém PET fliaš),

* Úspora v nosení v porovnaní s donáškou ťažkých fliaš s dobrou vodou z obchodu do miesta spotreby (domov, kancelária), nie každý má auto na odvezenie ťažkých fliaš, nie každý má silu na nosenie ťažkých fliaš (starí, chorí, deti ... ),

* Úspora peňazí v porovnaní s nákupom balenej vody,

* Zdravie - v bareloch s pitnou vodou, ktoré sa bežne používajú napr. V zamestnaní, sa s pribúdajúcou dobou po ich otvorení množia nežiaduce baktérie.

* Získanie chutnejších nápojov, (káva, čaj, šťava, polievka, omáčka a pod). (filtrovaním vody sa výrazne zvyšuje čírosť a chuťové kvality vody),

* Získanie vody s výrazným znížením pachových látok (chlór, rozkladné zvyšky a i.),

* Získanie kvalitnejšieho nápoje pre psov, mačky a iné domáce zvieratá (zvieratá to spoznajú lepšie ako človek),

* Získanie kvalitnejšieho prostredia pre akvaristiku aj pre pestovanie náročných rastlín (rybičky sa lepšie množia, rastliny lepšie rastú),

* Získanie media pre parné žehličky a parné prístroje (prípadne aj varná kanvica, práčka).


Vodný filter MTC 10

filtr1

Čo všetko vodný filter MTC 10 vie:

- Vodný filter MTC 10 upravuje pitnú vodu, zlepšuje jej kvalitu z hľadiska chuťového aj pachového,

- Zlepšuje vlastnosti filtrovanej vody zo zdravotného hľadiska (odstraňuje široký sortiment závadných a karcinogénnych organických látok).

Znižuje sa obsah:

chlóru o 80 - 96%,
fenolu o 80 - 86%,
toluénu o 80 - 90%,
lindanu (pesticíd) o 76 - 88%,
atrazínu (pesticíd) o 76 - 88%,
detergentov (saponáty) o 86 - 96%,
organické farbivá o 87 - 98%).

- Zachytáva rozkladné zvyšky z rastlinných a biologických materiálov, samozrejme aj hrdzu z vodovodných trubiek,

- Zvyšuje mechanickú čistotu vody, zlepšuje chuťovú a pachovú kvalitu vody,

- Zachováva vo vode obsah minerálnych látok a to bez výrazného zníženia obsahu fluoridov (ako prevencia proti zubnému kazu),

- Je vhodný pre upravenie vody z vodovodu


Úprava vody pomocou vodného filtra MTC 10 je účinná, lacná, ľahká a mobilná.

FILTER MTC 10 nájdete v našej ponuke tu. 

Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ