Zázrak menom kyselina hyaluronová - pravda, alebo lož?

Kyselinu hyalurónovú dnes ponúkajú desiatky firiem v podobe rôznych kozmetických prípravkov. Jej obsah v
nich je ale veľmi
nízky a rovnako tak aj dosiahnuté výsledky. Omlaďte a
rozžiarte svoju pleť použitím skutočne účinných sér z
kozmetickej rady Dr.Entner.

aktuality-rozdelena-tvar-2

 Skutočne viditeľný liftingový efekt totiž majú len vysoko koncentrovaná a nízkomolekulárne séra s kyselinou hyalurónovou. Odpoveď na našu úvodnú otázku teda znie: "Áno, kyselina hyaluronová je zázrak prírody. Skutočne liftingového účinku a viditeľných výsledkov ale dosiahnete len v prípade použitia nízkomolekulárne a vysoko koncentrovanej kyseliny hyalurónovej, "zdôrazňuje MUDr. Michael Entner, rešpektovaný český estetický chirurg, ktorý pri vývoji revolučnej kozmetiky zúročil roky praxe na prestížnych zahraničných klinikách.

"Výrobky s kyselinou hyalurónovou často prirovnávam k čokoláde. Ak je kyselina v malej koncentrácii, je to ako čokoládová náhradka s nepatrným množstvom kakaa. Vyzerá to ako čokoláda, ale nie je to čokoláda. Naše séra sú naopak ako tie najlepšie švajčiarskej čokolády z naozaj kvalitných surovín a s účinkami, ktoré môžeme garantovať, "uviedol MUDr. Michael Entner.

Vo svojich produktoch preto využíva kozmetika Dr. Entner ultra nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú patentovanú japonskými vedcami, ktorá sa ľahko vstrebáva a prechádza vrchnou vrstvou pokožky. Nevytvára na nej teda iba ochranný film, ako je tomu u kyseliny hyalurónovej s väčšou molekulovou váhou, na ktoré sa najčastejšie používa v bežne dostupnej kozmetike.

Ak sa rozhodnete vyberať medzi desiatkami kozmetických výrobkov, ktoré inzerujú, že okrem iného obsahujú kyselinu hyalurónovú, overte si, ako vysoké percento tejto látky v prípravku skutočne nájdete a aká je jej molekulová váha. "Jedine veľmi nízka molekulová váha kyseliny hyalurónovej totiž tejto účinnej látke umožňuje preniknúť do pleťových buniek, kde vyvolá ich rýchlu obnovu a zvýšeným metabolizmom buniek sa potom pleť stáva pevnou, hebkú a má výrazne mladší vzhľad," zdôraznil MUDr. Entner.

Kyselina hyalurónová spolu s ďalšími glykózaminoglykánu a kolagénom tvorí dôležitú zložku mechanizmu znovuobnovenie poškodenej pokožky a je základným kameňom pri tvorbe kožných buniek. Jednou z najdôležitejších biologických vlastností tejto kyseliny je jej schopnosť viazať vodu, a to až na 4000 násobok jej vlastnej váhy, čo je oveľa viac ako u akejkoľvek inej prírodnej látky. Vďaka tejto vlastnosti zaisťuje pleti neprekonateľnú hydratáciu a jemnosť. Zásadne pôsobí na stimuláciu a rast nových buniek, takže obmedzuje aj tvorbu vrások. Vhodná je tiež pre ľudí s akné či dermatitídou.

Prípravky kozmetiky Dr. Entner obsahujú len prírodné účinné látky, sú cenovo dostupné a zatiaľ nemajú v boji proti vráskam konkurencii.

Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ