Digitálny tester kvality vody TDS

426
Neohodnotené
TDS meter/tester je prístroj určený na základný test vody - zisťovanie celkového množstva rozpustných látok (Total Dissolved Solids) vo vode (minerály, soli, kovy, katióny, anióny atď).

  • V externom sklade
€24,95
Kategória: Ostatné
 

TDS meter/tester je prístroj určený na základný test vody - zisťovanie celkového množstva rozpustných látok (Total Dissolved Solids) vo vode (minerály, soli, kovy, katióny, anióny atď). Výsledná hodnota je udávaná ako PPM (parts per million – čiastočky na milión), resp. mg/liter. Prístroj je vybavený automatickou teplotnou kompenzáciou – výsledky merania by teda nemali byť ovplyvnené teplotou vody. Pomocou prístroja zistíte napr. rozdiel medzi vodou z vodovodného potrubia, vodou zo studne a filtrovanou vodou. Ďalšie využitie: test vody v akváriu, rybníku, vodné pestovanie -hydropónia, vodné systémy, bazény a kúpele, produkcia čistej pitnej vody (balené vody alebo výdajníky), potravinárstvo, zdravotníctvo atď. Prístroj nešpecifikuje o aké čiastočky sa jedná a taktiež ho nie je možné využívať na test prítomnosti chemických, farmaceutických škodlivín a stôp pesticídov, herbicídov či hormónov. Prístroj by teda nemal byť používaný na test bezpečnosti pitia vody - tieto testy sa vykonávajú na laboratórnej úrovni.

TDS meter/tester je prístroj určený na základný test vody - zisťovanie celkového množstva rozpustných látok (Total Dissolved Solids) vo vode (minerály, soli, kovy, katióny, anióny atď). Výsledná hodnota je udávaná ako PPM (parts per million – čiastočky na milión), resp. mg/liter.

 

Špecifikácia :

  • Rozsah : 0-9990 ppm (mg/L)
  • Stupnica: 1 ppm (0-999ppm), 10 ppm (1000-9990)
  • Presnosť: ±2% alebo 20ppm (podľa toho čo je vyššie) 
  • Kalibrácia: skalibrované z výroby s možnosťou prekalibrovania 
  • LCD Display: 3 miestny (nad 999ppm ukazuje symbol X10)
  • Prevádzková teplota: 0 - 50°C 
  • Zdroj: 2 x 1,5V LR44 batérie
  • Rozmery: 142 x 25 x 15mm. Váha: 36g 
  • Obsah Balenia: TDS tester, 2x LR44 batérie, slovenský návod

Podobný produkt

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať komentár
Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:
 
Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ