Prírodná kozmetika - Dr.ENTNER

drentnerbanne
Česká vysoko účinná ultramoderná kozmetika radu Dr. Entner je preslávená svojimi efektívnymi výsledkami
už po celom svete.

Je síce pravdou, že existuje obrovské množstvo reklamných spotov na najrôznejšie kozmetické produkty sľubujúce doslova zázračné zmeny, avšak len veľmi malá skupina kozmetiky, dokáže reklamné sľuby splniť, avšak za podstatne vyššie ceny ako kozmetika Dr. Entner.
V mimoriadnej kvalite a účinnosti zaznamenáva na slovenskom trhu obrovskú popularitu ako medzi normálnymi klientmi z radov klasických zákazníkov, tak aj v zdravotníckom rezorte. Výrobky z tejto oblasti boli dlhodobo vyvíjané a skúšané v EÚ a USA poprednými špecialistami z radov plastických chirurgov a dermatológov.

Krémy na vrásky a celulitídu
 
Prejavy starnutia sú neodvrátiteľné.
Zatiaľ nikto nenašiel elixír mladosti, po ktorého vypití by sa jeho majiteľ stal naveky krásnym alebo dokonca nesmrteľným. Preto sme zatiaľ odkázaní na kvalitnú prírodnú kozmetiku, krémy na vrásky alebo krémy na celulitídu. Pravidelné užívanie produktov Dr. Entner má preukázateľné pozitívne účinky.

 
Predstavme si napríklad krém na celulitídu Celulita Forte, ktorý dokáže tejto civilizačnej choroby predchádzať a navyše aj priaznivo ovplyvniť už existujúci problém.
Vďaka dlhodobým výskumom sa na slovenský trh dostáva vysoko účinný krém proti celulitíde z oblasti prírodnej kozmetiky. Už po niekoľkých dňoch si nemožno nevšimnúť značných zmien. Postihnuté miesta zaznamenávajú redukciu prejavov celulitídy až o celých 40% v závislosti na cvičení a vhodnom stravovaní. Tento prípravok kozmetickej rady Dr. Entner proti celulitíde má spevňujúci účinok a zároveň pokožku omladzuje.

Výrobky Dr. Entner sú vyrábané z tých najkvalitnejších vysoko moderných ingrediencií, ktoré vedú k maximálnej spokojnosti všetkých klientov. Každý technologický postup pri výrobe týchto produktov má svoje jasné opodstatnenie. Jedná sa o českú kozmetiku vytvorenú za pomocou najmodernejších poznatkov a overených postupov vedúce k omladeniu pokožky a udržanie jej mladistvého vzhľadu. Sami si vyberte podľa jednotlivých kategórií, ktorá časť tejto kozmetiky vás najviac zaujíma a objednajte si mimoriadne kvalitné ultramoderný kozmetiku. E-shop s kozmetikou Dr. Entner je k dispozícii 24 hodín denne.


Unikátna prírodná kozmetika Dr.ENTNER 


Vážení zákazníci, prostredníctvom nášho internetového e-shopu by sme vás chceli informovať o našom sortimente, novinkách a zaujímavostiach v oblasti starostlivosti o pokožku. Exkluzívne produkty Dr.Entner si môžete objednať z pohodlia svojho domova, a to za najlepšie ceny. Ďakujeme za vašu priazeň!

Kvalita kozmetických prípravkov Dr.Entner

Všetky prípravky Dr.ENTNER, ktoré firma Alier Cosmetic uvádza na slovenský trh, majú vysokú kvalitu, sú overené Štátnym ústavom a schválené Ministerstvom zdravotníctva ČR. Všetky naše prípravky majú dermatologickej atesty a sú bez parabénov a parfémov. Prípravky sú hypoalergénne a dajú sa použiť aj u akné, dermatitíd a precitlivené pleti. Jedná sa o kozmetiku určenú všetkým vekovým kategóriám. Výrobky značky Dr.ENTNER boli dlhodobo vyvíjané a testované v USA a v EÚ špecialistami v oblasti dermatológie a plastickej chirurgie, ktorí potvrdili ich vysokú kvalitu a účinnosť.

Naša firma sleduje najnovšie trendy v oblasti výroby a vývoja lekárskej ošetrujúci kozmetiky a snaží sa pružne reagovať na potreby zákazníka. Vzhľadom na špecifikáciu výrobkov inzerujeme predovšetkým v odborných lekárskych a farmaceutických periodikách a tiež v časopisoch zameraných na starostlivosť o pokožku a zdravý životný štýl určených pre širšiu verejnosť.

MUDr. Michael Entner 
Estetický chirurg MUDr. Michael Entner je absolventom

 

 

 

 

lekárskej fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a University of NSW Australia. Má atestáciu z chirurgie a po ukončení postgraduálneho štúdia na chirurgickej klinike Univerzity v Ulme tu dosiahol druhej atestácie. Od roku 1988 do roku 2013 vlastnil privátne inštitút estetickej chirurgie v Sindelfingene, SRN, kde sa zaoberal nielen estetickú chirurgiou, ale aj predoperačné a postoperačné starostlivosťou o pleť pacientov. Z tejto starostlivosti v spolupráci s americkou laboratóriom vznikli produkty pleťové kozmetickej rady Dr.Entner. V roku 1994 ako jeden z prvých v Nemecku použil tumescentnej liposukcii a vyvinul odsávacie kanyly pre liposukciu v spolupráci s Fa Medicon eG. Absolvoval početné študijné pobyty v Českej republike i v zahraničí (Rakúsko, Francúzsko, USA, Švédsko a Španielsko). Je držiteľom americkej nostrifikácia (ECFMG) a nemeckej aprobácie.

MUDr. Michael Entner je autorom alebo spoluautorom viac ako tridsiatich odborných prednášok a publikácií v slovenskom, nemeckom a anglickom jazyku. Prednáša na vedeckých konferenciách ako v ČR, tak aj v zahraničí. Je členom mnohých odborných spoločností ako napr .: Deutsche Gesellschaft f. Aesthetische Chirurgia, International Union of Angiology, Deutsche Gesellschaft f. Kosmetische Medizin, D. Akadémie f. Kosmetische Chirurgia, D. Gesellschaft f. Plastische und ästhetische chirurgia, American Society for Laser Medicine and Surgery a ďalších 

Kozmetika Dr.Entner
Našim klientom poskytujeme produkty s tými najlepšími ingredienciami na zabezpečenie úplnej spokojnosti všetkých zákazníkov. Naše technologicky vyspelé, moderné a vedecky overené prípravky v starostlivosti o pleť sú navrhnuté špeciálne pre omladenie pleti s prirodzenou funkciou. Je klinicky preukázané, že majú významný pozitívny vplyv na kožu. K dispozícii sú v rôznych formách a navrhnuté tak, aby boli vhodné pre všetky typy pokožky. Ucelenú kozmetickú radu ponúkame nielen ženám, ale aj mužom, ktorí dávajú prednosť pocitu čistoty, sviežosti a mladistvej pleti.

Kozmetika Dr.ENTNER je rešpektovaná pre nezameniteľnú kvalitu produktov a starostlivosť o klientov.


VIAC O NAŠICH PRODUKTOCH SA DOZVIETE V NOVINKÁCH.

 
Prevádzkovateľ webu OnBoard spol., s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe súbory cookies pre zlepšovanie prostredia webových stránok, na analytické účely a pre cielenú reklamu. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. VIAC INFORMÁCIÍ